A A A
 • English
 • Deutsch
Poniedziałek, 19 lutego 2018, dzisiaj świętujemy imieniny: Arnolda, Konrada

Kontakt

Aktualności

Kolejny weekend i kolejne siatkarskie emocje. Zapraszamy na mecze!

08-11-2017 | Dla Mieszkańców

Plakat meczu siatkówki

Po rozegraniu 6 kolejek Karpatki znajdują się na 9 pozycji, ale należy pamiętać, że do 3 drużyny tracą tylko 3 punkty. Na kolejną zdobycz punktową można liczyć już w najbliższą niedzielę 12 listopada kiedy to o godzinie 16:00 w hali przy ulicy Bursaki nasza drużyna będzie gościć drużynę Jokera Świecie.

 

Plakat meczu siatkówki

 

To dobra drużyna jednak wydaje się, że nie jest tak silna jak w poprzednich sezonach. W 6 kolejce zdecydowanie uległa u siebie liderowi rozgrywek drużynie MKS-u Kalisz. Joker bezpośrednio wyprzedza w tabeli nasz zespół z takim samym dorobkiem 8 punktów. Mobilizacja Krośnianek i dobra gra na serwisie i bloku, na co stać naszą drużynę, powinny pozwolić Karpatkom na powiększenie dorobku punktowego w tegorocznym sezonie. Nasza młoda drużyna liczy na liczny udział sympatyków siatkówki  i gorący doping, który poniesie ich do zwycięstwa w niedzielnym spotkaniu.

 

Plakat meczu siatkówki

 


Dzień wcześniej - w sobotę (11.11) swój kolejny mecz rozegrają nasi panowie grający w VI grupie drugoligowych rozgrywek. Przeciwnikiem drużyny krośnieńskiej będzie drużyna Neobusu Niebylec. W miniony weekend Krośnianie pauzowali i po rozegraniu spotkań stracili fotel lidera na rzecz drużyny Politechniki Lublin, która może trochę niespodziewanie wygrała na wyjeździe z ostatnim naszym przeciwnikiem drużyną Błękitnych Ropczyce 3:1. Nasz najbliższy przeciwnik pokonał u siebie drużynę ze skarżyska-Kamiennej także 3:1. Również krośnieńscy siatkarze liczą na swoich kibiców, na ich liczny udział  i głośny doping w sobotnim meczu. Początek meczu w sobotę 11 listopada o godzinie 18.00 w hali przy ulicy Legionów.

wstecz

Jesteśmy na:

 

Multimedia

 •  

Fotogalerie

Niecodzienne spojrzenie na...

 

Przedstawiamy niecodzienne spojrzenie na Krosno - miejsca, które albo nie są dostępne dla...

 
więcej
zobacz wszystkie

Hejnał

Hejnał

 

Hejnał miasta Krosna

 
Zobacz video Zobacz wszystkie

Kalendarium wydarzeń

 •  
 • KULTURA WIEKÓW DAWNYCH - koncert CZTERY PORY ROKU Antonio Vivaldiego

  Termin: 2018-02-18
  Miejsce: KROSNO, RCKP, ul. Kolejowa 1 więcej
 •  
 • „Pacific Crest Trail – rok lodu i ognia” - prelekcja Kamili Kilelar

  Termin: 2018-02-19
  Miejsce: Piwnica PodCieniami, Rynek 5, Krsno więcej
 •  
 • KULTURA WIEKÓW DAWNYCH - lekcja muzyki dawnej BRZMIENIE STARYCH STRUN

  Termin: 2018-02-20
  Miejsce: KROSNO, RCKP, ul. Kolejowa 1 więcej
 •  
 • KULTURA WIEKÓW DAWNYCH - lekcja o sztuce ZAKAMARKI RENESANSU

  Termin: 2018-02-21
  Miejsce: KROSNO, RCKP, ul. Kolejowa 1 więcej
 •  
 • Wykład dr hab. prof. UR Marii Krauz „Słowa, słowa, słowa - czyli o kreatywności językowej Polaków”

  Termin: 2018-02-21
  Miejsce: Czytelnia Główna KBP, ul. Wojska Polskiego 41 więcej
 •  
Zobacz pełny kalendarz imprez

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Serwis sms

SMS-owy miejski system informacyjny Urzędu Miasta Krosna. Wyśij sms o treści TAK na numer 607 599 493. więcej