A A A
 • English
 • Deutsch
Sobota, 22 września 2018, dzisiaj świętujemy imieniny: Maurycego, Tomasza

Kontakt

Aktualności

Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom 9 grudnia (sobota) godz. 18.00

04-12-2017 | Dla Mieszkańców

Plakat meczu koszykówki

Serdecznie zapraszamy na debiut w roli pierwszego trenera krośnieńskiego zespołu Kamila Piechuckiego. Po rezygnacji Michała Barana ze stanowiska pierwszego trenera przed nowym szkoleniowcem nie lada wyzwanie. W sobotę, 9 grudnia, koszykarze Miasta Szkła Krosno zmierzą się we własnej hali z szóstą drużyną zeszłorocznych rozgrywek – zespołem Rosy Radom. Poza zmianami na stanowisku trenera z naszego zespołu odszedł środkowy- Seid Hajrić, który przeniósł się do 1. ligowego R8 Basket Kraków. Najprawdopodobniej w meczu przeciwko podopiecznym Wojciecha Kamińskiego, nasza drużyna wystąpi w niezmienionym składzie.



Radomianie po ośmiu rozegranych meczach zgromadzili na swoim koncie 11 punktów (3 zwycięstwa, 5 porażek). Obie drużyny w swoich ostatnich pojedynkach wyjazdowych musiały uznać wyższość przeciwników. Podopieczni Wojciecha Kamińskiego ulegli w Radomiu naszemu poprzedniemu rywalowi zespołowi AZS-u Koszalin 75-92. Krośnianie mimo dobrej gry przez 3 kwarty nie potrafili utrzymać 10 punktowego prowadzenia z AZS-em w Koszalinie i ostatecznie ulegli gospodarzom 89:84.
 


Poza grą w rozgrywkach Polskiej Ligi Koszykówki zespół z Radomia walczy w Lidze Mistrzów (Basketball Champions League). Czy podopieczni Kamila Piechuckiego osłabieni brakiem środkowego Seida Hajrića będą w stanie postawić się rywalowi z Radomia? Przekonamy się o tym już 9 grudnia (sobota) o godzinie 18:00.
 


Mecz z Rosą Radom dedykowany jest firmie Glob Cars Service - Ford Krosno - autoryzowanemu dealerowi Forda i naszemu partnerowi, który wyposażył naszych koszykarzy w samochody tej właśnie marki. Zapraszamy do odwiedzania salonu sprzedaży przy ulicy Podkarpackiej 32 i skorzystania z bogatej oferty na mistrzowskie modele Forda. Więcej o naszym partnerze na stronie www.ford-krosno.pl oraz profilu Facebook Glob Cars Service - Ford Krosno.
 

 

Plakat meczu koszykówki

 


Jak zwykle na meczach w Krośnie nie zabraknie atrakcji dla kibiców – występów Fragolin Cheerleaders oraz Kroskoczka – maskotki krośnieńskiego zespołu czy też konkursów w przerwie meczu z atrakcyjnymi nagrodami. O dawkę słodkiej energii dla kibiców zadba jak zawsze rodzinna piekarnia – cukiernia Piekarnia Józef Guzik .
 


Bardziej niż kiedykolwiek liczymy na Wasze wsparcie i doping koszykarzy Szklanego Teamu, którzy po raz pierwszy w tym sezonie wystąpią pod wodzą Kamila Piechuckiego. Nasza drużyna po niespodziewanej rezygnacji trenera a także odejściu Seida Hajrića potrzebuje czasu i mocnego wsparcia Kibiców. Wielokrotnie krośnieńscy fani głośnym dopingiem dodawali skrzydeł Biało-Zielonym. Jesteście szóstym zawodnikiem naszej drużyny i wasze wsparcie jest bezcenne.
 


Bilety na pojedynek z zespołem Rosa Radom można zakupić w biurze klubu (Hala MOSiR przy ul. Bursaki) oraz za pośrednictwem serwisu www.kupbilet.pl Ceny biletów: 20 zł – trybuna czerwona; 15 zł – trybuna żółta; 10 zł – bilet ulgowy.
 

wstecz

Jesteśmy na:

 

Multimedia

 •  

Fotogalerie

Niecodzienne spojrzenie na...

 

Przedstawiamy niecodzienne spojrzenie na Krosno - miejsca, które albo nie są dostępne dla...

 
więcej
zobacz wszystkie

Hejnał

Hejnał

 

Hejnał miasta Krosna

 
Zobacz video Zobacz wszystkie

Kalendarium wydarzeń

 •  
 • KROŚNIEŃSKA JESIEŃ MUZYCZNA

  Termin: 2018-09-23
  Miejsce: RCKP, ul. Kolejowa 1, Krosno więcej
 •  
 • „Tybet. Wokół Świętej Góry Kajlas” - prelekcja Dariusza Czerniaka

  Termin: 2018-09-24
  Miejsce: Piwnica PodCieniami, Rynek 5, Krosno więcej
 •  
 • KROŚNIEŃSKA JESIEŃ MUZYCZNA

  Termin: 2018-09-27
  Miejsce: RCKP, ul. Kolejowa 1, Krosno więcej
 •  
 • DKF "16 mm" film NIEZWYKŁA PODRÓŻ FAKIRA, KTÓRY UTKNĄŁ W SZAFIE

  Termin: 2018-09-27
  Miejsce: artKino, ul. Bieszczadzka 1, Krosno więcej
 •  
 • KROŚNIEŃSKA JESIEŃ MUZYCZNA

  Termin: 2018-09-28
  Miejsce: artKino, ul. Bieszczadzka 1, Krosno więcej
 •  
Zobacz pełny kalendarz imprez

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Serwis sms

SMS-owy miejski system informacyjny Urzędu Miasta Krosna. Wyśij sms o treści TAK na numer 607 599 493. więcej