• |
A A A
 • English
 • Deutsch
Piątek, 21 lutego 2020, dzisiaj świętujemy imieniny: Piotra, Eleonory

Kontakt

Aktualności

By docenić ludzi kultury

22-04-2010 | Dla Mieszkańców

W Urzędzie Miasta Krosna można składać wnioski w ramach nagrody Prezydenta za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Nagroda przyznawana jest twórcom i animatorom kultury związanym ze środowiskiem naszego miasta za szczególne osiągnięcia artystyczne oraz za wyróżniające się dokonania na rzecz upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego.

 


Na podstawie Uchwały Rady Miasta Krosna z  23 marca 2004 r. nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: twórca, animator  oraz pracownik samorządowych jednostek organizacyjnych i szkół artystycznych.

 

Formularz wniosku można pobrać tutaj lub otrzymać w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Krosna.To już ósma edycja Nagrody Prezydenta Miasta Krosna w dziedzinie kultury. W ubiegłym roku wnioskodawcami byli między innymi: Komisja Kultury, Sportu i Turystyki Rady Miasta Krosna, instytucje kultury, stowarzyszenia, organizacje społeczne oraz szkoły artystyczne.  Spośród kandydatów,  powołana przez prezydenta komisja wybierze najbardziej wyróżniające się postaci życia kulturalnego naszego miasta. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Jarmarku Krośnieńskiego.Wypełniony wniosek należy złożyć w terminie do dnia 30 kwietnia br. na adres: Urząd Miasta Krosna, Wydział Promocji Kultury i Sportu, ul. Lwowska 28a, 38-400 Krosno (wnioski przesłane po terminie nie będą rozpatrywane). 

Nagrody Prezydenta Miasta Krosna w 2009 r. otrzymali:

 

 
Kategoria animator: DAGMARA KRZANOWSKA-SZELC
 

 


Kategoria twórca : BOGDAN BIERNAT
 

 

 
Kategoria pracownik samorządowych jednostek organizacyjnych
i szkół artystycznych: ANTONI TEŁEWIAK

 

 

 

wstecz

Jesteśmy na:

 

Multimedia

 •  

Fotogalerie

Niecodzienne spojrzenie na...

 

Przedstawiamy niecodzienne spojrzenie na Krosno - miejsca, które albo nie są dostępne dla...

 
więcej
zobacz wszystkie

Hejnał

Hejnał

 

Hejnał miasta Krosna

 
Zobacz video Zobacz wszystkie

Kalendarium wydarzeń

 •  
 • W HOŁDZIE STANISŁAWOWI MONIUSZCE OPERA W 4 AKTACH

  Termin: 2020-02-21
  Miejsce: RCKP, sala widowiskowa, Kolejowa 1, Krosno więcej
 •  
 • Wykład „Retoryka na co dzień, czyli język polski według Michała Rusinka”

  Termin: 2020-02-21
  Miejsce: Czytelnia Główna KBP, ul. Wojska Polskiego 41 więcej
 •  
 • Przedpremierowe seanse filmu NAJŚWIĘTSZE SERCE w artKinie RCKP

  Termin: 2020-02-21
  Miejsce: artKino RCKP, Bieszczadzka 1, krosno więcej
 •  
 • Wykład "Mówimy o sztuce...": "Skandale i skandaliści"

  Termin: 2020-02-23
  Miejsce: Biuro Wystaw Artystycznych, Krosno ul. Portiusa 4 więcej
 •  
 • Prezentacja XI almanachu literackiego „Ścieżki życia”

  Termin: 2020-02-26
  Miejsce: Salonik Artystyczny KBP, ul. Wojska Polskiego 41 więcej
 •  
Zobacz pełny kalendarz imprez

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Serwis sms

SMS-owy miejski system informacyjny Urzędu Miasta Krosna. Wyśij sms o treści TAK na numer 607 599 493. więcej