A A A
  • English
  • Deutsch
Czwartek, 16 Sierpień 2018, dzisiaj świętujemy imieniny: Rocha, Stefana

Dla Mieszkańców

Kontakt

Imprezy i wydarzenia

Noc w Bibliotece pod hasłem „Bajecznie Bajkowa Noc”

Rozpoczęcie:
2018-05-18
godz:
19:00
Miejsce:
Biblioteka Główna KBP, ul. Wojska Polskiego 41

W programie m.in. spektakl „Kot w butach” w wykonaniu bibliotecznej grupy teatralnej „Na Dobry Początek”, rozstrzygnięcie konkursu na najciekawsze przebranie za postać z bajki, czytanie bajek, zajęcia plastyczne, warsztaty modelarskie, gry i zabawy dla dzieci, a także projekcja filmu animowanego „Twój Vincent”, kiermasz książki za 1 zł, specjalna oferta dla czytelników Wypożyczalni Głównej i Wypożyczalni Oddziału dla Dzieci (możliwość otrzymania bezpłatnej karty czytelnika i otrzymania konta VIP).

Organizator:  
Krośnieńska Biblioteka Publiczna
wstecz

Jesteśmy na:

 

Multimedia

  •  

Fotogalerie

Niecodzienne spojrzenie na...

 

Przedstawiamy niecodzienne spojrzenie na Krosno - miejsca, które albo nie są dostępne dla...

 
więcej
zobacz wszystkie

Hejnał

Hejnał

 

Hejnał miasta Krosna

 
Zobacz video Zobacz wszystkie

Kalendarium wydarzeń

  •  
  • KARPACKIE KLIMATY

    Termin: 2018-08-17
    Miejsce: Krosno więcej
  •  
  • MANUFAKTURA WYOBRAŹNI. Wakacyjne zajęcia plastyczne w RCKP

    Termin: 2018-08-22
    Miejsce: RCKP, ul. Kolejowa 1, Krosno więcej
  •  
  • LETNIA PRZYGODA W OGRÓDKU JORDANOWSKIM

    Termin: 2018-08-23
    Miejsce: Krosno, Ogródek Jordanowski więcej
  •  
  • LETNIE KONCERTY W ŚWIĄTYNIACH

    Termin: 2018-08-26
    Miejsce: Krosno. Kościół oo. Franciszkanów więcej
  •  
  • LETNI PODWIECZOREK w Rynku Starego Miasta

    Termin: 2018-08-26
    Miejsce: więcej
  •  
Zobacz pełny kalendarz imprez

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Serwis sms

SMS-owy miejski system informacyjny Urzędu Miasta Krosna. Wyśij sms o treści TAK na numer 607 599 493. więcej