• |
A A A
 • English
 • Deutsch
Sobota, 15 grudnia 2018, dzisiaj świętujemy imieniny: Celiny, Waleriana

Dla Mieszkańców

Kontakt

ZSP Nr 4

Kurs operatora wózka jezdniowego - zakończony

 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, w dniu 25.10.2017 roku zakończył się kurs operatora wózków jezdniowych, przeprowadzony dla 15 uczniów kształcących się w zawodach: technik logistyk, technik wiertnik, technik górnictwa otworowego. Zgodnie z ustalonym harmonogramem szkolenie wraz z zajęciami praktycznymi trwało od 22.09.2017 do 25.10.2017 roku. Wszyscy uczestnicy szkolenia po pozytywnie zdanym egzaminie teoretycznym i praktycznym otrzymali zaświadczenia ukończenia kursu oraz imienne zezwolenie na kierowanie wózkami jezdniowymi z napędem silnilowym, które jest podstawą do wykonywania zawodu. Młodzież uczestnicząca w kursie poszerzyła swoją wiedzę i podniosła swoje kwalifikacje. Kurs przeprowadził Ośrodek Szkolenia Kierowców w Krośnie.

Kurs spawacza metodą TIG - kolejna grupa uczniów z certyfikatami

 uczestnicy kursu

W dniach 22.09.2017 - 30.10.2017 roku, zorganizowano i przeprowadzono kurs spawacza metodą TIG dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w ramach projektu "Kształcenie zawodowe szansą rozwoju" realizowanego w ramach Osi Piorytetowej IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działania 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego RPO WP 2014 - 2020.  W szkoleniu uczestniczyło 15 uczniów, którzy otrzymali zaświadczenia o ukończeniu kursu, Świadectwa Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza oraz Książki Spawacza wydane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu spawacza. Zajęcia teoretyczne odbywały się w salach dydaktycznych w/w szkoły, natomiast praktyczne w Ośrodku Szkolenia i Weryfikacji Spawaczy w Krośnie. Szkolenie spełniło oczekiwania uczestników, dzięki niemu podnieśli swoje kwalifikacje, poszerzyli swoją wiedzę i umiejętności, m. in. nauczyli się obsługiwać sprzęt i osprzęt spawalniczy do spawania w met. TIG, wykonywać spoiny pachwinowe na blachach, rurach. Kurs przeprowadził PGNiG Technologie SA.

uczestnicy kursu

 

uczestnicy kursu

 

uczestnicy kursu

 

uczestnicy kursu

 

uczestnicy kursu

 

uczestnicy kursu

 

Kurs operatora wózków jezdniowych - zakończony

 

 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, w dniu 02.06.2017 roku zakończył się kurs operatora wózków jezdniowych, przeprowadzony dla 15 uczniów kształcących się w zawodach: technik logistyk, technik wiertnik, technik górnictwa otworowego. Zgodnie z ustalonym harmonogramem szkolenie wraz z zajęciami praktycznymi trwało od 20.02.2017 do 02.06.2017 roku. Wszyscy uczestnicy szkolenia po pozytywnie zdanym egzaminie teoretycznym i praktycznym otrzymali zaświadczenia ukończenia kursu i suplementy na podstawie których pracodawca wystawia imienne zezwolenie, które jest podstawą wykonywania zawodu. Młodzież uczestnicząca w kursie poszerzyła swoją wiedzę i podniosła swoje kwalifikacje.

uczestnicy kursu

 

uczestnicy kursu

 

uczestnicy kursu

 

Kurs koparko - ładowarki - zakończony

 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, w dniach 14.03.- 01.06.2017 r. w ramach projektu "Kształcenie zawodowe szansą rozwoju" odbył się kurs koparko-ładowarki przeprowadzony przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim . Do szkolenia przystąpiła grupa 7 uczniów kształcących się w zawodzie technik gazownictwa. Egzamin państwowy przed komisją egzaminacyjną powołaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa Górnictwa Skalnego zdały wszystkie osoby uczestniczące w szkoleniu. Otrzymały one zaświadczeniem ukończenia szkolenia oraz książkę operatora z wpisem uprawnień "Koparko-ładowarki kl. III wszystkie typy".

uczestnicy kursu

 

uczestnicy kursu

 

uczestnicy kursu

 

uczestnicy kursu

 

Kurs spawacza metodą TIG - zakończony

 

uczestnicy kursu

W dniu 27.04.2017 roku, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, zakończył się kurs spawacza metodą TIG dla uczestników projektu "Kształcenie zawodowe szansą rozwoju" realizowanego w ramach Osi Piorytetowej IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działania 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego RPO WP 2014 - 2020. Przeprowadzony został dla grupy 15 uczniów, którzy otrzymali zaświadczenia ukończenia kursu oraz Świadectwa Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza. Szkolenie spełniło oczekiwania uczestników, dzięki niemu podnieśli swoje kwalifikacje, poszerzyli swoją wiedzę i umiejętności, m. in. nauczyli się obsługiwać sprzęt i osprzęt spawalniczy do spawania w met. TIG, wykonywać spoiny pachwinowe na blachach, rurach i konstrukcjach stalowych.

uczestnicy projektu

 

uczestnicy projektu

 

uczestnicy projektu

 

uczestnicy projektu

 

uczestnicy projektu

 

Certyfikaty ukończenia kursu SEP - rozdane

 

 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, dnia 19.04.2017 r. zakończył się kurs SEP - eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV, przeprowadzony dla grupy 10 uczniów kształcących się w zawodach: technik wiertnik, technik górnictwa otworowego. Wszyscy uczestnicy szkolenia osiągnęli wymagany próg frekwencji oraz przystąpili do egzaminu przed Komisją Kwalifikacyjną powołaną decyzją Prezesa URE, działającą przy ZDZ Rzeszów. Zaliczyli egzamin z wynikiem pozytywnym i otrzymali zaświadczenia ukończenia kursu wraz z suplementem, certyfikatem oraz świadectwem kwalifikacyjnym. Szkolenie spełniło oczekiwania uczestników, ponieważ dzięki niemu podnieśli swoje kwalifikacje, poszerzyli swoją wiedzę i umiejętności.

uczestnicy kursu

 

uczestnicy kursu

 

uczestnicy kursu

 

uczestnicy kursu

 

uczestnicy kursu

 

Startują kursy w ramach projektu "Kształcenie zawodowe szansą rozwoju"

 

W  ZSP Nr 4 rozpoczęły się kursy zawodowe realizowane w ramach projektu „Kształcenie zawodowe szansą rozwoju”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WP 2014 - 2020, Oś Priorytetowa IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego.

 

 

 1. Kurs operatora wózków jezdniowych
 • termin rozpoczęcia zajęć – 20.02.2017 r.,
 • grupa docelowa - uczniowie kształcący się w zawodach: technik logistyk, technik wiertnik, technik górnictwa otworowego,
 • liczba grup – 1,
 • liczba uczniów w grupie – 15,
 • liczba obowiązkowych godzin przypadających na grupę - 67.

Kurs prowadzi Liga Obrony Kraju - Ośrodek Szkolenia Kierowców w Krośnie - który został wyłoniony w trybie postępowania – zamówienia na usługi społeczne.

 

 1. Kurs spawacza TIG
 • termin rozpoczęcia zajęć –
 • grupa docelowa - uczniowie kształcący się w zawodach: technik wiertnik, technik górnictwa otworowego, technik gazownictwa,
 • liczba grup – 1,
 • liczba uczniów w grupie – 15,
 • liczba obowiązkowych godzin przypadających na grupę - 104.

Kurs prowadzi PGNiG Technologie S.A. z siedzibą w Krośnie,  który został wyłoniony w trybie postępowania – zamówienia na usługi społeczne.

 

 1. Kurs operatora koparko-ładowarki
 • termin rozpoczęcia zajęć –14.03.2017 r.,
 • grupa docelowa - uczniowie kształcący się w zawodzie technik gazownictwa,
 • liczba grup – 1,
 • liczba uczniów w grupie – 7,
 • liczba obowiązkowych godzin przypadających na grupę - 176.

Kurs prowadzi Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim, który został wyłoniony w trybie postępowania – zamówienia na usługi społeczne.

 

 1. Kurs SEP – eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV
 • termin rozpoczęcia zajęć –23.03.2017 r.,
 • grupa docelowa - uczniowie kształcący się w zawodach: technik wiertnik, technik górnictwa otworowego, technik gazownictwa,
 • liczba grup – 1,
 • liczba uczniów w grupie – 10,
 • liczba obowiązkowych godzin przypadających na grupę - 40.

Kurs prowadzi Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Krośnie, który został wyłoniony w trybie postępowania – zamówienia na usługi społeczne.

 


Każdy uczestnik kursu otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu, potwierdzające zdobyte uprawnienia.


loga projektu

Jesteśmy na:

 

Multimedia

 •  

Fotogalerie

Niecodzienne spojrzenie na...

 

Przedstawiamy niecodzienne spojrzenie na Krosno - miejsca, które albo nie są dostępne dla...

 
więcej
zobacz wszystkie

Hejnał

Hejnał

 

Hejnał miasta Krosna

 
Zobacz video Zobacz wszystkie

Kalendarium wydarzeń

 •  
 • PRACOWNIA OZDÓB. WARSZTATY

  Termin: 2018-12-15
  Miejsce: kamienica, ul. Rynek 8, Krosno więcej
 •  
 • KIERMASZ BOŻENARODZENIOWY W REGIONALNYM CENTRUM KULTUR POGRANICZA

  Termin: 2018-12-16
  Miejsce: RCKP, Kolejowa 1, Krosno więcej
 •  
 • Rozstrzygnięcie XIX Krośnieńskiego Konkursu Literackiego

  Termin: 2018-12-18
  Miejsce: Czytelnia Główna KBP, ul. Wojska Polskiego 41 więcej
 •  
 • WARSZTATY WIANKOWE W PIWNICY PODCIENIAMI

  Termin: 2018-12-19
  Miejsce: Piwnica PocCieniami Rynek 5 więcej
 •  
 • DKF "16mm" - NADMIAR ŁASKI

  Termin: 2018-12-20
  Miejsce: artKino, Bieszczadzka 1, Krosno więcej
 •  
Zobacz pełny kalendarz imprez

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Serwis sms

SMS-owy miejski system informacyjny Urzędu Miasta Krosna. Wyśij sms o treści TAK na numer 607 599 493. więcej