• |
A A A
 • English
 • Deutsch
Niedziela, 24 stycznia 2021, dzisiaj świętujemy imieniny: Franciszka, Felicji

Kontakt

Aktualności

Turniej w Biłgoraju i zgrupowanie w Lubeni

14-11-2019 | Dla Mieszkańców | Sport

162 zawodników z 10 klubów wystartowało w Międzynarodowym Turniej Karate Kyokushin z Okazji Święta Niepodległości. Zawody zorganizował Tomaszowski Klub Kyokushin Karate w Biłgoraju, a odbyły się 10 listopada 2019 r.

Zawody

 


Krośnieński Klub Kyokushin Karate, pod opieką sensei Adama Buczyńskiego, reprezentowało dwunastu zawodników, którzy łącznie wywalczyli 12 pucharów. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Blanka Trybus, która dwukrotnie wchodziła na najwyższy stopień podium. 

 

 

162 zawodników z 10 klubów wystartowało w Międzynarodowym Turniej Karate Kyokushin z Okazji Święta Niepodległości. Zawody zorganizował Tomaszowski Klub Kyokushin Karate w Biłgoraju, a odbyły się 10 listopada 2019 r.

 

 

Tabela medalowa zawodników Krośnieńskiego KKK
Nazwisko i imię Kumite    Kata
Trybus Blanka 1 1
Paradysz Korneliusz 2 1
Mielech Izabela 2 1
Szybiak Tomasz 2 1
Korona Karina 2 3
Pikuła Julia 2  
Szybiak Maciek   3

 

Z Klubu startowali również: Niepokój Wiktor, Szuber Ewa, Szuber Kamil, Adamiak Sandra i Paradysz Karol. Gratulacje dla wszystkich startujących.

 

Zawody

 


Ubiegły weekend był niezwykle pracowity dla Klubowiczów Krośnieńskiego KKK. W dniach 9 -11 listopada 2019 r., w Ośrodku „MARATON” w Lubeni – odbyło się coroczne zgrupowanie szkoleniowe zawodników i trenujących w Krośnieńskim Klubie Kyokushin Karate, do których dołączyli karatecy z Przeworskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Zajęcia prowadzili shihan Roman Woźniak, sensei Dariusz Walas oraz sensei Ireneusz Kasza. Podczas wielogodzinnych treningów położono  nacisk na doskonalenie elementów kumite indywidualnie i w parach, ćwiczenia na tarczach z użyciem hogo i łap trenera, piłek lekarskich i skakanek, szlifowano kata wymagane podczas zbliżających się zawodów, doskonalono kata z przygotowującymi się do grudniowego egzaminu.  Wieczorna sauna łagodziła trudy sportowych zmagań. Tak intensywny, solidnie przepracowany weekend z pewnością wpłynie na wyniki naszych zawodników podczas zbliżających się Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w Makowie Mazowieckim oraz zbliżających się Mistrzostw w Japonii. Osoby podchodzące do grudniowego egzaminu na stopnie kyu i dan mają poczucie dobrze wykonanej pracy: łącznie prawie dwanaście godzin intensywnych treningów powinno przełożyć się na sportowe wyniki. 
 

Zawody
Zawody
Zawody
Zawody
wstecz

Jesteśmy na:

 

Multimedia

 •  

Fotogalerie

Niecodzienne spojrzenie na...

 

Przedstawiamy niecodzienne spojrzenie na Krosno - miejsca, które albo nie są dostępne dla...

 
więcej
zobacz wszystkie

Hejnał

Hejnał

 

Hejnał miasta Krosna

 
Zobacz video Zobacz wszystkie

Kalendarium wydarzeń

 •  
 • KSIĘŻNICZKA CZARDASZA_spektakl przeniesiony z 5.X.2020

  Termin: 2021-03-12
  Miejsce: RCKP więcej
 •  
 • "DWOJE NA HUŚTAWCE" spektakl przeniesiony z 14_IX_2020

  Termin: 2021-05-14
  Miejsce: RCKP więcej
 •  
Zobacz pełny kalendarz imprez

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Serwis sms

SMS-owy miejski system informacyjny Urzędu Miasta Krosna. Wyśij sms o treści TAK na numer 607 599 493. więcej