Ograniczenia i zakazy korzystania z parków, bulwarów, terenów zielonych. Zamkniete zostały także cmentarze.
Informujemy mieszkańców, że na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii obowiązuje zakaz przebywania na terenach parków, ogródków jordanowskich, terenów zielonych, bulwarów pełniących funkcje publiczne. Zamknięte zostały również cmentarze na terenie miasta. Zakaz ten obowiązuje od 1 do 11 kwietnia 2020 r.
Ostatnie doświadczenia pokazują, że są to miejsca, w których dochodzi do gromadzenia się ludzi, a tym samym - do zwiększenia ryzyka zakażenia. PROSIMY O BEZWZGLĘDNE PRZESTRZEGANIA POWYŻSZEGO ZAKAZU.
Przestrzeganie powyższych zasad nadzorowane będzie przez patrole Policji i Straży Miejskiej. Za niestosowanie się do zakazu grozi grzywna.
![herb.png [21.51 KB]](https://www.krosno.pl/storage/image/core_files/2020/9/16/3c5221ac49d04b697c0f0dda11ca7266/png/umkrosno/preview/herb.png)