Grafika - dzień otwarty w Collins Aerospace GOODRICH
06.12.2022

Poznaj firmę i zostaw swoje CV. Collins Aerospace (GOODRICH) zaprasza na DZIEŃ OTWARTY

Dzień Otwarty, który odbędzie się 10 grudnia (sobota) w obu zakładach Collins Aerospace (GOODRICH), czyli w Krośnie i w podrzeszowskiej Jasionce (Tajęcina) to idealna okazja, aby poznać firmę, zakres jej produkcji oraz porozmawiać ze specjalistami od rekrutacji. W godzinach od 10:00 do 13:00 chętne osoby będą mogły zwiedzić produkcję, a także porozmawiać z rekruterami i zostawić swoje CV.


Operator procesów chemicznych, operator OSN, kontroler jakości – to tylko niektóre ze stanowisk, na które pracowników szuka firma COLLINS AEROSPACE (Goodrich), która posiada zakłady w Krośnie i w podrzeszowskiej Jasionce i. Firma, która obecnie zapewnia pracę ponad 1100 osobom w najbliższym czasie zatrudni kolejnych pracowników.

Zakłady Collins Aerospace w Krośnie i podrzeszowskiej Tajęcinie, należące do amerykańskiej korporacji Raytheon Technologies, produkują komponenty podwozi do popularnych pasażerskich samolotów, m.in. Boeingów 737, Airbusa A350, a także do amerykańskich samolotów wojskowych F16, F18 i F35 i samolotów biznesowych z rodziny Gulfstreama.


Samolot składa się z setek tysięcy części, które muszą ze sobą perfekcyjnie współpracować. Technologia jest ważna, ale to ludzie sprawiają, że to wszystko działa – podkreśla Kaja Zielonka – Foryś, dyrektor personalna.
Stale rekrutujemy. W najbliższym czasie do każdego z naszych zakładów planujemy zatrudnić kolejnych kilkudziesięciu nowych pracowników. Poszukujemy osób na stanowiska: operator obrabiarek sterowanych numerycznie, operator procesów chemicznych, kontroler jakości, planistów czy specjalistów ds. wsparcia systemów produkcji. Szukamy osób zarówno z mniejszym jak i większym doświadczeniem. Regularnie organizujemy kursy szkoleniowe dla osób, które chciałyby rozpocząć pracę na stanowisku operatora OSN – wylicza dyrektor personalna.


Firma oferuje pracownikom liczne benefity. Kluczowe to: Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowania do działalności kulturowej, sportowej i edukacyjnej, a także program NABIERZ MOCY, który zapewnia pracownikom i ich bliskim bezpłatne wsparcie psychologiczne, porady prawne oraz finansowe.


AKTUALNE OFERTY PRACY DOSTĘPNE SĄ w profilu pracodawcy (pracuj.pl)


DNI OTWARTE – firma zaprasza 10 grudnia
Z uwagi na rodzaj prowadzonej działalności wymagane są wcześniejsze zapisy. Najpóźniej do 8 grudnia należy wysłać wiadomość e-mail na poniższe adresy podając informacje dla każdego uczestnika:

  • imię i nazwisko
  • obywatelstwo/obywatelstwa
  • kraj urodzenia

DNI OTWARTE w COLLINS AEROSPACE

KIEDY? 10 grudnia (sobota), 10:00 – 13:00

GDZIE?

  •  KROSNO – Collins Aerospace (Goodrich Aerospace), ul. Żwirki I Wigury 6a
  • TAJĘCINA – Collins Aerospace, Tajęcina 111 (podrzeszowska Jasionka)

ZAPISY:

 

Zapisz sie do newslettera Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

herb.png [21.51 KB]

Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 43 675 43
fax 13 43 628 65
um@um.krosno.pl

Kontakt z Inwestorami
Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 43 301
ri@um.krosno.pl

Informacja Kulturalno-Turystyczna

38-400 Krosno
ul. Blich 1

tel/fax. 13 43 27 707
pikt@muzeumrzemiosla.pl

- otwiera się w nowej karcie