miniatura plakatu

Dzień Kobiet w LCA. Spotkanie, wykład, koncert

7 marca 2024 z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Spotkanie z Katarzyną Ukleją i wysłuchanie wykładu "Empatia dla Siebie" oraz na koncert Krośnieńskiego Zespołu Kameralnego. Chętnych do udziału zapraszamy do skorzystania z formularza online. Szczegóły dotyczące organizacji i programu wydarzenia w dalszej części artykułu.

Zapisy za pośrednictwem FORMULARZA online:

*UWAGA! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

EMPATIA DLA SIEBIE:

• Jak często bywa tak, że starasz się ogarnąć wszystkie obowiązki wobec innych i zadania dnia codziennego, a potem już nie masz siły ani czasu, aby zadbać o siebie?
  • Jak często czujesz silne emocje, ale tłumisz je, bo nie chcesz okazywać słabości lub zajmować uwagi?
  • Jak często to, co robisz dla innych, nie jest w zgodzie z twoimi wewnętrznymi potrzebami, ale boisz się odmówić?

Gdy bierzemy na siebie za dużo, uciszamy swoje emocje albo wciąż odkładamy swoje potrzeby na później, tracimy kontakt ze sobą. Umyka nam połączenie z tym, co czujemy i tym, co jest dla nas ważne. Empatia dla siebie pomaga zadbać o siebie, pomaga usłyszeć nasz wewnętrzny głos, który niesie ważny komunikat o tym, co na daną chwilę jest nam potrzebne, aby być w dobrostanie. Podczas spotkania pogadamy o tym, jak dawać sobie empatię, jak towarzyszyć sobie, zatrzymywać się i słuchać własnego serca. Aby mieć zasoby na dawanie innym. Aby mieć poczucie, że jesteśmy dla siebie samych ważne.

Katarzyna Ukleja - nauczycielka, trenerka komunikacji empatycznej, coachka, doradczyni noszenia dzieci w chustach, instruktorka masażu Shantala. Prowadzi warsztaty, szkolenia, spotkania indywidualne, trzyma przestrzeń Kręgu Kobiet.

KONCERT:

Krośnieński Zespół Kameralny powstał z potrzeby serca.
Tworzący go muzycy związani są ze środowiskiem lokalnym od urodzenia. Po studiach w Katowicach, Krakowie Łodzi i Bydgoszczy wrócili w rodzinne strony. Oprócz pracy pedagogicznej w szkołach muzycznych, rozwijają dalej swoją pasję gry na instrumentach. Szczególnie zafascynowani są wykonawstwem muzyki dawnej zgłębiając techniki wykonawcze gry na instrumentach historycznych. Poszukują nowatorskich rozwiązań i nowych brzmień wykorzystując również instrumenty współczesne.

Zespół tworzą:

• Katarzyna Sytnik Jaracz - skrzypce,
  • Maciej Wulw - skrzypce,
  • Karol Pęcak - wiolonczela,
  • Jakub Fiołek - akordeon.

• MIEJSCE: LCA - ul. Decowskiego 46 w Krośnie (I piętro Domu Ludowego).
  • TERMIN: 7.03.2024 r.
  • GODZINY: 18:00 - 20:00