lca1.jpg
17.05.2021

Małymi kroczkami wracamy do działania!

Czekaliśmy na ten moment wiele miesięcy. Dziś, po drugiej i trzecie fali pandemii, możemy już otworzyć szeroko drzwi naszego obiektu i zaprosić Was do aktywności. Jeszcze w tamtym roku, wspólnie z mieszkańcami zaplanowaliśmy kilka ciekawych propozycji spędzenia czasu wolnego. Na przełomie lata i jesieni 2020 r. odbywały się u nas zajęcia rękodzielnicze, plastyczne, szachowe czy taneczne. Przyszedł czas aby do nich wrócić!


Po pierwsze zajęcia szachowe
Do końca maja zajęcia będą odbywały się jeszcze online, ale już od 10 czerwca zapraszamy na zajęcia stacjonarne do LCA. Przy sprzyjającej pogodzie, najchętniej spotkamy się z Wami w parku, w zaciszu drewnianej wiaty. Pamiętamy, że tam czuliście się najlepiej!
Nasz stały dzień i godziny zajęć to – czwartek 16:30 – 19:30.

 

Szachy z panem Adamem


Po drugie zajęcia rękodzielnicze dla seniorów
Odbyło się kilka ciekawych spotkań. Drogie Panie, mamy nadzieję, że wciąż macie ochotę na twórczą pracę. Do warsztatów wracamy już od 11 czerwca.
Nasz stały dzień i godziny zajęć to – piątek 17:00 – 19:00.

 

Zajęcia rękodzienicze

 

Po trzecie organizowanie społecznościowe
Od początku naszych działań zapraszamy Was do obywatelskiej aktywności i zgłaszania prospołecznych pomysłów, przekonujemy że miejsce w którym żyjecie może być dla Was bardziej przyjazne, lepiej wyglądać i posiadać ciekawszą ofertę.To działanie jest naszym oczkiem w głowie. Bardzo chcemy, aby Wasz głos – głos mieszkańców, był słyszany. Dlatego spotykamy się z Wami, rozmawiamy i budujemy wspólnotę ludzi, którym zależy na ożywianiu świata wokół siebie.

Nasz stały dzień i godziny spotkań to – czwartek 16:30 – 19:30.

 

Warsztaty z mieszkańcami


Przypominamy, że wszelkie działania, do odwołania odbywają się w ścisłym reżimie sanitarnym. W pomieszczeniach wciąż obowiązują maseczki. Prosimy o korzystanie z płynów do dezynfekcji i częste mycie rąk. Zachowujemy dystans społeczny. Jeśli tylko pogoda pozwala, wiele działań realizowanych będzie w parku. Zachęcamy aby cieszyć się urokami wiosny i lata w plenerze. Jesteśmy w trakcie przygotować konkretnych propozycji na sezon letni. Czekamy na ostateczne decyzje „ograniczeń epidemicznych”. Mamy nadzieję, że wiele naszych wspólnych pomysłów uda się zrealizować w wakacje.
Podarujmy sobie trochę słońca :-) Zapraszamy do LCA!

Zapisz sie do newslettera Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

herb.png [21.51 KB]

Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 43 675 43
fax 13 43 628 65
um@um.krosno.pl

Kontakt z Inwestorami
Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 43 301
ri@um.krosno.pl

Informacja Kulturalno-Turystyczna

38-400 Krosno
ul. Blich 1

tel/fax. 13 43 27 707
pikt@muzeumrzemiosla.pl

- otwiera się w nowej karcie