Grafika - zaproszenie na spotkanie z Damianem Piórko-Ziębą

Spotkanie z Organizatorem Społecznościowym

W najbliższą sobotę, 17 grudnia w godzinach 17:00-18:00 na ul. Słowackiego 9 w siedzibie Fundacji GraTY, odbędzie się spotkanie na którym otrzymasz dawkę wiedzy o organizowaniu społecznościowym.

Jeśli interesujesz się tematyką związaną ze społeczeństwem obywatelskim i wierzysz w to, że zaangażowanie ludzi ma wpływ na osiąganie wyznaczonych celów, bez impulsu ze strony instytucji państwowych, to będzie dla Ciebie wartościowe wydarzenie. Zapraszamy!

Nie możesz przyjść? nic straconego! Połącz się z nami online KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO SPOTKANIA

Spotkanie poprowadzi Damian Piórko Ziemba. Prezes Fundacji GraTY, Lider Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Damian wspiera i realizuje projekty mające wpływ na codzienne życie społeczności lokalnej Krosna. Czynnie mobilizuje mieszkańców do działania. Jest zaangażowany w popularyzację gier planszowych oraz aktywizację wolontariuszy. Interesuje się innowacjami w dziedzinie rozwoju obywatelskiego. Z zamiłowania storyteller. W trakcie ostatnich lat, a szczególnie w momencie pandemii, pokazał jak ważna jest praca z mieszkańcami prowadząca do współdziałania. Doskonale radzi sobie z inicjowaniem sąsiedzkich rozmów, budowaniem grup, wskazywaniem nowych ścieżek rozwoju społeczności lokalnej. Potrafi docierać i angażować młodzieży, Uczy mieszkańców aktywnej, obywatelskiej postawy. Mocno zainteresowanych rozwojem miasta w kontekście włączania społeczności w proces współdecydowania.