Spotkanie biznesowe
20.06.2022

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących dostępności miejskich budynków użyteczności publicznej

Zapraszamy mieszkańców Krosna do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących dostępności miejskich budynków użyteczności publicznej pod względem architektonicznym, cyfrowym i informacyjno-komunikacyjnym oraz dostępności przestrzeni miejskiej i usług publicznych. Miasto Krosno planuje realizację działań związanych z poprawą dostępności wyżej wymienionych obiektów i obszarów.

Celem konsultacji jest zebranie propozycji i opinii mieszkańców miasta Krosna na temat dostępności przestrzeni publicznej, obiektów użyteczności publicznej oraz usług publicznych na terenie miasta Krosna.

Zachęcamy mieszkańców Krosna do wyrażania opinii, uwag, zgłaszania pomysłów, rozwiązań oraz propozycji udogodnień w konsultowanym obszarze.

Uzyskane informacje pozwolą na pełniejszą identyfikację potrzeb mieszańców w zakresie dostępności budynków użyteczności publicznej, przestrzeni miejskiej oraz usług publicznych i zostaną wykorzystane do opracowania strategii poprawy dostępności w mieście Krosno.

Zainteresowani mieszkańcy mogą zgłaszać opinie i propozycje dotyczące dostępności drogą elektroniczną, na adres e-mail: anna.dziadosz@um.krosno.pl.

Na Państwa głosy czekamy do 29 lipca 2022 r.

Logo NG_Rozwój lokalny.jpg [2.76 KB]

Projekt pn. „Kreujemy + Rozwijamy + Ożywiamy + Stymulujemy + Nakreślamy + Odmieniamy = KROSNO” realizowany w ramach Programu Rozwój Lokalny, współfinansowany w 85% ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz w 15% z budżetu państwa.
Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej