Grafika - Park kieszonkowy przy ul. Piastowskiej - zaproszenie do udziału konsultacji

Jak powinien wyglądać park kieszonkowy przy ul. Piastowskiej w Krośnie?

Zapraszamy mieszkańców Krosna do udziału w Konsultacjach społecznych, które dotyczą realizacji zagospodarowania parku kieszonkowego przy ul. Piastowskiej w Krośnie.

Skwer przy ul. Piastowskiej w Krośnie jest terenem wymagającym rewitalizacji. Obecnie w tym miejscu znajduje się niewielki plac zabaw, zniszczone alejki i ławki, które nie zachęcają do korzystania z wypoczynku w tym miejscu i wymagają wymiany. Pomimo tego, że całość otoczona jest cennym drzewostanem, teren wymaga wykonania nasadzeń ozdobnych z roślinności niskiej – krzewy, byliny, które zwiększą estetykę skweru oraz zachęcą do odkrywania jego nowych funkcji.

Dlatego musimy to zmienić. Przyjdź na Konsultacje społeczne!
KIEDY? 28 marca 2022 r., godzina: 16:00
GDZIE? Teren skweru przy ul. Piastowskiej w Krośnie

Przedmiotem konsultacji jest wypracowanie, wspólnie z Mieszkańcami, koncepcji zagospodarowania terenu skweru przy ul. Piastowskiej w Krośnie. Na jej podstawie zostanie opracowana dokumentacja techniczna parku kieszonkowego.

Widok na park z góry, na zielono zaznaczone granice parku.jpg [151.98 KB]
Widok na park z góry, na zielono zaznaczone granice parku (mapa: google maps)

Nie zwlekaj! Zadbaj o zieloną przestrzeń wokół siebie!

Zachęcamy również do wypełnienia ankiety.
Link do ankiety: www.krosno.konsultacje-spoleczne.pl
Jeśli masz pytania – zadzwoń – nr tel. 13 47 43 670.

Nie możesz uczestniczyć w spotkaniu lub nie chcesz wypełniać ankiety online? Pobierz, wypełnij, wydrukuj i do 30 marca dostarcz ją do siedziby Biura Rady Osiedla Grota-Roweckiego (budynek MOPR) ul. Piastowska 58, 38-400 Krosno w godzinach 7:30-20:00.

norway grants - logotyp.png [7.68 KB]Konsultacje społeczne prowadzone w ramach projektu pn. „Kreujemy+Rozwijamy+Ożywiamy+Stymulujemy+Nakreślamy+Odmieniamy=KROSNO" finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.