Grafika - Park kieszonkowy Lwowska

Wiadomo już jak powinien wyglądać park kieszonkowy przy ul. Lwowskiej

Zapytaliśmy mieszkańców i już wiemy jak powinien wyglądać park kieszonkowy przy ul. Lwowskiej w Krośnie. Prezentujemy raport z przeprowadzonych konsultacji społecznych.

Zapytaliśmy mieszkańców jak powinien wyglądać park kieszonkowy przy ul. Lwowskiej w Krośnie. Zaprezentowaliśmy naszą wizję tego miejsca i czekaliśmy na opinię i spostrzeżenia dotyczące terenu zieleni miejskiej najbardziej zainteresowanych krośnian.

W dniach 25.05. – 15.06. 2022 r. w ramach projektu pn. „Kreujemy+Rozwijamy+Ożywiamy+Stymulujemy+Nakreślamy+Odmieniamy=KROSNO” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa przeprowadzono konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania skweru przy ul. Lwowskiej w Krośnie. Konsultacje przeprowadzono w formie ankiety elektronicznej oraz na terenie całego Miasta rozmieszczono plakaty zachęcające Mieszkańców do udziału w konsultacjach.

Wyniki
Otrzymane wyniki z konsultacji wykorzystano do opracowania Raportu z konsultacji społecznych. Sondaż przeprowadzony wśród Mieszkańców dotyczył m.in.: funkcji jakie ma pełnić park, nazwy parku kieszonkowego, wyposażenia w małą architekturę oraz elementów dekoracyjnych.

Jak będzie nazywał się park?
Nazwa parku zostanie wybrana spośród zgłoszonych propozycji. Głosowanie zostanie przeprowadzone w drugim półroczu 2022 roku. Propozycje nazw znajdziecie w raporcie.

Co teraz?
Odpowiedzi zamieszczone w ankietach zostały opracowane i zestawione w zbiorczym raporcie. Uwzględniając sugestie Mieszkańców dokonano zmian w koncepcji zagospodarowania parku kieszonkowego przy ul. Lwowskiej w Krośnie. Na podstawie tych dokumentów zostanie opracowana dokumentacja techniczna.

Logo NG_Rozwój lokalny.jpg [2.76 KB]

Konsultacje społeczne prowadzone w ramach projektu pn. „Kreujemy+Rozwijamy+Ożywiamy+Stymulujemy+Nakreślamy+Odmieniamy=KROSNO" współfinansowanego w 85% ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

„Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej