Podatki i opłaty w mieście

Załatw sprawy urzędowe przez internet na ePUAP-ie, a należności przez platformę e-PŁATNOŚCI.

e-PŁATNOŚCI
Masz do zapłacenia podatek od nieruchomości, podatek rolny, podatek leśny, podatek od środków transportu albo opłatę za śmieci czy opłatę za posiadanie psa? Nie musisz przychodzić do urzędu i stać w kolejce do kasy. Możesz to zrobić z dowolnego miejsca i dogodnym dla siebie czasie przez internet korzystając z platformy eNależności.

eNależności to internetowy serwis, za pośrednictwem którego mieszkańcy mogą zobaczyć wysokość swoich zobowiązań wobec miasta tj. kwot poszczególnych rat podatków i opłat (w szczególności: podatek rolny, podatek leśny, podatek od nieruchomości, podatek od środków transportu, opłata za gospodarowanie odpadami czy opłatę za posiadanie psa). Za pomocą serwisu mamy możliwość uregulowania tych opłat z uwzględnieniem indywidualnych numerów rachunków bankowych, na które należy dokonywać przelewów.
Portal udostępnia dane dotyczące podstawy naliczenia danego podatku lub opłaty, a w przypadku decyzji podatkowych umożliwia pobranie ich kopii w postaci pliku PDF.
Chcesz mieć z głowy te płatności i uregulować je teraz – kliknij E-PŁATNOŚCI i przejdź do panelu płatności elektronicznych.

Teraz masz dwie możliwości:

Obejrzyj filmik i zobacz jakie to proste ⇓

ePUAP
Chcesz załatwić sprawę w urzędzie? Brakuje ci zaświadczenia lub odpisu, a może chcesz złożyć pismo lub wniosek? Możesz zrobić to przez internet. Skorzystaj z ePUAP-u – bezpłatnej platformy do kontaktu i załatw swoją sprawę szybko, wygodnie i bez kolejek.

ePUAP to skrót nazwy Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej. To miejsce, gdzie usługi są udostępniane. Dzięki ePUAP-owi załatwisz wiele spraw w naszym urzędzie bez wychodzenia z domu – przez internet, w wybranym przez siebie czasie i w dowolnym miejscu. Nie ograniczają Cię godziny pracy urzędu – sam decydujesz, kiedy złożysz wniosek. Wniosku nie musisz podpisywać ręcznie – do podpisu elektronicznych dokumentów służy bezpłatny profil zaufany.