Prywatne Przedszkole "TĘCZOWA KRAINA"

Adres: ul. Kościuszki 29, 38 - 400 Krosno
Telefon:  13 49 304 42 lub 662 116 761
e-mail: przedszkole@teczowakraina.edu.pl
www:  teczowakraina.edu.pl
Dyrektor: Katarzyna Zych
O przedszkolu...:

Nasza placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 06:30 – 18:30, przez cały rok kalendarzowy.

Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina” to placówka z ponad 12-letnim doświadczeniem, zapewniająca dzieciom możliwość wszechstronnego rozwoju w atmosferze akceptacji i zaufania, gwarantując przy tym znakomitą zabawę. Dzięki sprawdzonej organizacji oraz wykwalifikowanej Kadrze Pedagogicznej na co dzień wspieramy ciekawość, aktywność i samodzielność naszych przedszkolaków, szukając twórczych i kreatywnych rozwiązań.

W przedszkolu funkcjonują 4 grupy zróżnicowane wiekowo (3-latki, 4-latki, 5-latki i 6-latki), po szesnaścioro dzieci w każdej. Na każdą grupę, bez względu na wiek dzieci, przypada dwóch opiekunów.
W przedszkolu prowadzone są liczne i różnorodne zajęcia dodatkowe: język angielski, rytmika, balet, logopedia, religia oraz taniec, a także sezonowo zajęcia na basenie. Wszystkie dzieci objęte są również podstawową kontrolą stomatologiczną oraz kontrolą postawy ciała.

Aspektem, na który każdego dnia kładziemy duży nacisk jest bezpieczeństwo, dlatego też cały teren naszego przedszkola jest ogrodzony oraz posiadamy system kontroli dostępu przy drzwiach wejściowych, który uniemożliwia wejście do budynku osobom trzecim.

Mamy także własny plac zabaw, z którego korzystamy kilka razy dziennie.
Stawiamy na rozwój, o czym świadczy fakt, iż nasze przedszkolaki mają dostęp do najnowszych rozwiązań multimedialnych, takich jak ekran dotykowy, czy podłoga interaktywna, które posiadamy w swoim wyposażeniu.
Zapewniamy swoim podopiecznym cztery smaczne posiłki - śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek i kolację, przygotowywane z uwzględnieniem ewentualnych diet dzieci.
Nasze przedszkole przyjmuje dzieci korzystające z pampersów oraz dzieci niepełnosprawne.

Prowadzimy zapisy w trybie ciągłym – jest możliwość zapisania dziecka w ciągu roku, w przypadku wolnych miejsc.

W naszym przedszkolu odbywają się również zajęcia adaptacyjne - dwa razy w tygodniu rodzice mogą przyprowadzać dzieci na 2-godzinne zajęcia, podczas których dziecko ma możliwość zapoznania się z przedszkolem, nauczycielami oraz stopniowego przyzwyczajenia się do uczęszczania do przedszkola.

 

 

Zapisz sie do newslettera Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

herb.png [21.51 KB]

Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 43 675 43
fax 13 43 628 65
um@um.krosno.pl

Kontakt z Inwestorami
Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 43 301
ri@um.krosno.pl

Informacja Kulturalno-Turystyczna

38-400 Krosno
ul. Blich 1

tel/fax. 13 43 27 707
pikt@muzeumrzemiosla.pl

- otwiera się w nowej karcie