logo smart Krosno
20.10.2022

DZIEŃ OTWARTY W KROŚNIEŃSKIM HOLDINGU KOMUNALNYM ORAZ SPOTKANIE PLENEROWE DLA MIESZKAŃCÓW KROSNA

Gmina Miasto Krosno oraz Krośnieński Holding Komunalny zapraszają mieszkańców Krosna na spotkanie plenerowe oraz Dzień Otwarty w Biurze Obsługi Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, które odbędą się 22 października br. (sobota) w godz. 10.00-16.00. Na uczestników czekają liczne atrakcje!

Podczas spotkania pracownicy Biura Obsługi Klienta Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego będą pomagać mieszkańcom zarejestrować się do nowego systemu eBOK oraz SMS-owego systemu powiadomień o planowanych i awaryjnych wyłączeniach wody, natomiast pracownicy Spółki będą prowadzić akcję promującą oszczędzanie wody w domu.
W programie spotkania m.in.: prezentacje filmów dot. działań z zakresu „Smart City”, pogadanki edukacyjne oraz konsultacje w zakresie funkcjonalności nowego systemu eBOK, za pomocą którego mieszkańcy Krosna mogą np. opłacić faktury, zobaczyć wszystkie rozliczenia i zawarte umowy, przesyłać wnioski i zgłoszenia, sprawdzić i podać odczyty wodomierzy, a w przypadku posiadania nakładki do stacjonarnego odczytu wodomierzy – otrzymać powiadomienia o prawdopodobnej awarii, czy wycieku wody z wewnętrznej instalacji Klienta, a także mieć dostęp do godzinowych, dziennych, tygodniowych, miesięcznych i rocznych zużyć wody.
W trakcie całego spotkania na parkingu przy ul. A. Fredry 12 (przed siedzibą Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego) odbędzie się impreza plenerowa z bezpłatnymi atrakcjami! Organizatorzy zaplanowali wspólne grillowanie, a dla dzieci zabawy z animatorami i dmuchany plac zabaw.

*** Na godz. 12.00 zaplanowana jest krótki briefing prasowy z udziałem przedstawicieli Urzędu Miasta Krosna i Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.

Zapraszamy! Sobota – 22 października br., parking przy ul. A. Fredry 12, godz. 10.00-16.00.